Önkormányzat / Önkormányzati hírek /


2012. január 26. csütörtök

DSCN0013.JPGLesenszky Róbert, a 2010. évi helyhatósági választáson megválasztott önkormányzati képviselő 2012. január 19-én lemondott mandátumáról. Az érvényben lévő választási törvény értelmében a képviselő helyének megüresedése esetén helyére a következő legtöbb szavazatot elérő jelölt lép. Önkormányzatunk esetében ez Feketéné Janositz Bernadett volt, aki a megbízást elfogadta és a 2012. január 24-én megtartott testületi ülésen letette a képviselői esküt.




2016. évi ülés- és munkaterv 2016-01-28 18:02:00
Változás a Képviselő-testület összetételében 2012-01-26 15:10:00
Rendkívüli képviselő-testületi ülés a dömösiek nélkül 2011-11-08 11:42:00
Tudnivalók a címer használatáról 2011-10-27 13:14:00
Képviselők részvétele a testületi üléseken 2011-10-26 16:28:00
Körjegyzőségről, kicsit másként 2011-10-24 18:49:00
Ciklusprogram 2006-2010 2009-10-16 13:42:00


Szélessáv-kereső

Weboldal fejlesztője és üzemeltetője a Szélessáv Közhasznú Alapítvány / www.szelessavalapitvany.hu